ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 PROPOZIM PER ADMINAT

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Shendi a.K.a Ricky LeiteNumri i postimeve : 2
Join date : 02/02/2009

MesazhTitulli: PROPOZIM PER ADMINAT   Thu Feb 05, 2009 5:28 pm

jam i ri nket forum edhe pom doket qe ktu po flitet veq per lojra kompjuterike.
e kam ni propozim per me ba ni kategori per me te rejat nga muzika dhe disa kategori tjera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
PROPOZIM PER ADMINAT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Kerkesa,Pyetje,Ndihme-
Kėrce tek: